Po pół roku oczekiwania… 3x TAK!

offspring kanada 2016 edmonton saskatoon calgary

fot. Ryan Kostel | exclaim.ca

W dniach 23, 24 i 25 marca zespół The Offspring dał trzy pierwsze koncerty w 2016 roku. Zaznaczmy, że po ubiegłorocznej trasie europejskiej zagrali zaledwie jeden raz w Stanach, aby później zanurzyć się w procesie tworzenia nowego albumu. Tym samym występy, które miały miejsce w ostatnich dniach, były pierwszymi od ponad pół roku! Niesamowite, jak to szybko minęło. Miejmy nadzieję, że panowie nie próżnowali i zgodnie z obietnicą jeszcze w tym roku ujrzymy owoc ich prac z Bobem Rockiem.

todd morse offspring selfie

Świeże offspringowe selfie, które Todd Morse opublikował na swoim profilu.

Przejdźmy jednak do rzeczy, czyli trzech koncertów w kanadyjskich miastach Saskatoon, Edmonton i Calgary. W internecie pojawiło się wystarczająco materiałów, na podstawie których możemy ocenić, w jakiej formie są Kalifornijczycy. Po przejrzeniu kilku z nich z radością stwierdzam, że Dexter wciąż trzyma świetny poziom jeśli chodzi o swój głos, Noodles jak to Noodles, czasem pomyli próg, ale energii i poczucia humoru, za które najbardziej go uwielbiamy, nadal mu nie brakuje.

Jedyna zmiana, jaką zdołałem zaobserwować, to… fryzury obu panów. Wydaje mi się, że Dexter wybrał bardziej „ułożoną” wersję swojego kultowego uczesania „na jeża”, zaś Noodles postanowił wyjść na scenę pokazując więcej swoich siwych włosów. Podejrzewam jednak, że do czasu koncertów w Europie cały skład powróci do sprawdzonej formuły, zarówno pod względem swojego scenicznego wyglądu, jak i muzycznej wybuchowości.

Cóż mogę więcej powiedzieć. Ode mnie 3x TAK, nie pozostaje nic innego jak czekać na przyjazd The Offspring w nasze strony. Nie wierzcie mi jednak na słowo, a oceńcie sami. Poniżej kilka ciekawszych nagrań z YouTube:

Wellmir

Wellmir

Założyciel TheOffspring.pl, oficjalny dystrybutor GringoBandito.pl

Powinieneś przeczytać również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *