O autorze

Witaj na mojej stronie!

Może jesteś osobą dobrze mi znajomą, albo nie wiem na Twój temat kompletnie nic. Niemniej cieszę się, że trafiłeś na TheOffspring.pl – kopalnię wiedzy na temat zespołu, czyli projekt z którego jestem niesamowicie dumny. Mam nadzieję, że trud włożony w stworzenie i regularne prowadzenie tego serwisu nie pójdzie na marne i że znajdziesz tutaj coś, co cię zaciekawi, zatrzyma na dłużej, a może zainspiruje?

chiemsee summer offspring

Pierwsze, długo wyczekiwane spotkanie z Dexterem Hollandem podczas Chiemsee Summer Festival (20.08.2015 r.)

Mam na imię Marcin (niektórzy znają mnie pod nickiem Wellmir) i mieszkam niedaleko Oświęcimia. Swoją przygodę z zespołem The Offspring zacząłem mając… pewnie siedem albo osiem lat, sam dokładnie nie pamiętam. Przełomowy był dla mnie rok 2015, w którym to spełniłem swoje najskrytsze marzenie. W sierpniu dwukrotnie spotkałem się z zespołem – pierwszy raz 20 sierpnia podczas Chiemsee Summer Festival, drugi raz 30 sierpnia podczas Czad Festiwalu. Na swoim koncie mam 7 koncertów (+1 odwołany w ostatniej chwili), bogatą kolekcję płyt, koszulek, plakatów, gadżetów itp.

Od 4 stycznia 2016 r. (data nieprzypadkowa, dzień w którym 19 lat wcześniej się urodziłem) mam zaszczyt pełnić rolę oficjalnego dystrybutora Gringo Bandito na polskim rynku. Droga do realizacji tego celu nie była prosta i trwała ponad rok, ale pozwoliła mi doświadczyć niesamowitych przygód i zmierzyć się z przeciwnościami, które mimo braku doświadczenia ani odpowiedniej wiedzy zdołałem pokonać. Jednego jestem pewien: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!” (Jakub B. Bączek)

Na co dzień zajmuję się marketingiem internetowym. Pasjonują mnie nowinki technologiczne, uwielbiam podróżować i poznawać interesujące historie innych osób. Jeśli dysponujesz czymś, co może zwrócić moją uwagę lub po prostu chcesz porozmawiać, znajdziesz mnie na Facebooku lub pod adresem kontakt@theoffspring.pl.

Miłego dnia!

czad festiwal offspring

Ja i moja przyjaciółka podczas spotkania z Dexterem przed koncertem w Polsce (Czad Festiwal, 30.08.2015 r.)