Nowy utwór The Offspring w filmie Rekinado 4 (Sharknado)!

Brak informacji o postępach nad nową płytą i nagłe zaskoczenie fragmentem świeżego utworu – ma to swój urok i jest zdecydowanie w stylu The Offspring. Dokładnie wczoraj dostaliśmy porcję nowej muzyki, a dokładniej fragment utworu przygotowanego na potrzeby filmu Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą (ang Sharknado 4: The 4th Awakens).

W skrócie – fabuła filmu opiera się na rekinach porwanych przez tornado, które spadają w centrum miasta i sieją spustoszenie. Przez wielu uznawany za kiczowatą produkcję, film ten spotkał się z ogromną popularnością.

Dla nas najważniejsze, że czwarta część Rekinado, która będzie miała premierą 31 lipca, oznacza odsłonę pełnej wersji nowego utworu The Offspring. Tymczasem posłuchajcie kilkudziesięciosekundowego fragmentu, który został wyemitowany w ramach wywiadu z Noodlesem podczas audycji Bean Podcast w radiu KROQ.

Słychać Ramones, powrót do korzeni – z mojej strony gratulacje. Panowie, wciąż dajecie radę!

Wellmir

Wellmir

Założyciel TheOffspring.pl, oficjalny dystrybutor GringoBandito.pl

Powinieneś przeczytać również...

4 komentarze

  1. Panna Holland pisze:

    Świetna wiadomość! Po tylu miesiącach od premiery Come Out and Play czekałam na nowy kawałek i się doczekałam. Jeśli dobrze zrozumiałam, Noodles powiedział w wywiadzie, że kawałek najprawdopodobniej nie trafi na nowy album. Niemniej jednak z niecierpliwością czekam na klip i mam nadzieję, że nowy singielek pojawi się w Antyradiu i innych rozgłośniach.

  2. Panna Holland pisze:

    Pomyłka. Miałam na myśli Coming for You. :)

  3. Panna Holland pisze:

    PS: Fajnie by było, gdybyś pisał częściej, bo uwielbiam czytać notki na twoim blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *