Noodles o zamachu w Paryżu…

W dniu dzisiejszym Noodles opublikował na zespołowym Facebooku dość obszerny komunikat dotyczący tragicznych wydarzeń we Francji. Poniżej przedstawiam przetłumaczoną treść całego tekstu:

Jestem bardzo rozdarty po dzisiejszych zdarzeniach w Paryżu we Francji. Zaledwie dwa miesiące temu spędziłem wspaniały tydzień w Paryżu z moją żoną i dziećmi. Grałem w Bataclan club co najmniej dwa razy, a nawet miałem ogromną przyjemność wystąpić przed AC/DC na stadionie Stade Du France. Darzę Francję ogromną miłością, a Paryż szczególnie.

Nie potrafię sobie wyobrazić jak rodzina i przyjaciele zespołu Eagles of Death Metal się dziś czują. Kieruję do nich swoje serce ponieważ bez wątpienia mogę się z nimi utożsamić. Wystarczająco ciężko jest być ciągle w drodze i z dala od rodziny w normalnych okolicznościach. To mogłem być ja i moja rodzina, więc wiem że to musi ich dręczyć.

Moje serce kompletnie łamie się z powodu naszych przyjaciół i fanów w Paryżu. Tamtejsza publiczność zawsze należała do najbardziej ekscytującej i energicznej ze wszystkich na świecie. Miałem szczęście poznać kilku przyjaciół w Paryżu i Francji i wierzę że wszystko z wami w porządku. Mogę tylko mieć nadzieję na to samo wśród naszych fanów. Oni wszyscy są bardzo opiekuńczy i troskliwi. Nie mogę sobie wyobrazić ich idących na koncert w celu dobrej zabawy, gdzie na końcu dzieje się coś takiego.

Jestem dziś również pełen nienawiści, jednak staram się to odłożyć na inny czas. Dziś chcę życzyć wszystkiego dobrego wszystkim ludziom poszkodowanym przez terrorystów. Dzisiaj moje serce jest z tymi wszystkimi, którzy ucierpieli w okropnych zdarzeniach w Paryżu.

– Noodles

Wellmir

Wellmir

Założyciel TheOffspring.pl, oficjalny dystrybutor GringoBandito.pl

Powinieneś przeczytać również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *